Zarząd MyLED
Łukasz Przebinda

Łukasz Przebinda

Dyrektor finansowy

l.przebinda@myled.pl
519 079 310
Grzegorz Śliwa

Grzegorz Śliwa

Dyrektor zarządzający

g.sliwa@myled.pl
519 079 312
Maciej Podgórny

Maciej Podgórny

Dyrektor ds. sieci

m.podgorny@myled.pl
519 079 311
Biuro Sprzedaży MyLED

Konsultanci działu sprzedaży Jet Line

Beata Chojecka-Kuczek

Beata Chojecka-Kuczek

Zastępca Dyrektora Sprzedaży

beata_ck@jetline.pl
662 236 010
Agnieszka Łupińska

Agnieszka Łupińska

Starszy Konsultant OOH

agnieszka_l@jetline.pl
662 236 004
Anna Żegocka

Anna Żegocka

Starszy Konsultant OOH

ania@jetline.pl
662 053 842
Joanna Gęziak – Kusio

Joanna Gęziak – Kusio

Konsultant OOH

joanna@jetline.pl
667 006 677
Katarzyna Weremek

Katarzyna Weremek

Starszy Konsultant OOH

katarzyna_w@jetline.pl
667 777 531
Renata Zapalska

Renata Zapalska

Starszy Konsultant OOH

renata_z@jetline.pl
667 777 535
Robert Milewski

Robert Milewski

Starszy Konsultant OOH

robert@jetline.pl
662 236 003
Sylwia Ułasiuk

Sylwia Ułasiuk

Starszy Konsultant OOH

sylwia@jetline.pl
665 000 063
PR i marketing / Dział graficzny

Diana Polska-Pękala

diana.polska@myled.pl

Dominik Rutkowski

d.rutkowski@myled.pl